Welcome to Infernal-Wars forum!
Please register!
Welcome to Infernal-Wars forum!
Please register!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Infernal-Wars  HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??

Go down 
+4
fasypunk1
savage149
aka4747xxxx
Sergy
8 posters
AuthorMessage
Sergy




Gender : Male
Posts : 1
Points : 3
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty18/12/2009, 01:56

Sa ne cunoastem mai bine ar fi bine sa adaugi la trib Forumul Tribului ce zici?
Back to top Go down
aka4747xxxx

aka4747xxxx


Gender : Male
Posts : 98
Points : 139
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty6/1/2010, 15:13

Deoarece astazi se da reset la database si probabil va aparea si forumul daca placa va putea suporta...
Back to top Go down
savage149
Admin
Admin
savage149


Gender : Male
Posts : 33
Points : 34
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty6/1/2010, 18:30

In legatura cu forumul pentru fiecare trib...O sa incerc eu sa il fac,dar cu siguranta nu va aparea pe aceasta varianta.
Back to top Go down
http://infernal-wars.com
aka4747xxxx

aka4747xxxx


Gender : Male
Posts : 98
Points : 139
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty6/1/2010, 21:23

Aceasta varianta insemnand care?Ca si forumul pe care discutam acum sau ca si cel de pe .ro
Back to top Go down
fasypunk1

fasypunk1


Gender : Male
Posts : 3
Points : 1
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty7/1/2010, 01:02

Aceasta varianta este greu de facut tongue tongue Like a Star @ heaven
Back to top Go down
aka4747xxxx

aka4747xxxx


Gender : Male
Posts : 98
Points : 139
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty7/1/2010, 14:49

Eu intrebam care varianta,dar tu ca idee de unde sti cat e de greu?Sau spui si tu asa baliverne.Forumul asta e usor de realizat!
Back to top Go down
petrykutz




Gender : Male
Posts : 30
Points : 33
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: .....   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty7/1/2010, 16:43

Dacum aka .Ca tu esti marele hack-er.
savage i-a lasal pe el sa il faca:))
Back to top Go down
savage149
Admin
Admin
savage149


Gender : Male
Posts : 33
Points : 34
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty7/1/2010, 17:22

aka4747xxxx wrote:
Eu intrebam care varianta,dar tu ca idee de unde sti cat e de greu?Sau spui si tu asa baliverne.Forumul asta e usor de realizat!

Chiar te sfatuiesc sa il faci.Sa vedem cat de "usor" este.
Back to top Go down
http://infernal-wars.com
Mozilla




Gender : Male
Posts : 46
Points : 45
Reputation : -1

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty7/1/2010, 22:52

are doar gura mare Smile) nu le are cu jocul
Back to top Go down
petrykutz




Gender : Male
Posts : 30
Points : 33
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Parerea mea.   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty7/1/2010, 23:02

Parerea mea e sa nici nu va mai chinuiti deloc cu forumul.
Fiindca am intrat pe un serv e frumusel dar nu imi place,si avea forum.
Am facut tribu forumul.
Si cine credeti ca la folosit.
Nimenea.
Back to top Go down
savage149
Admin
Admin
savage149


Gender : Male
Posts : 33
Points : 34
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty8/1/2010, 01:39

Da...Aia de la tribul au forum.
Pe lumea 7 apropo o sa bag diplomatie,Si o sa incerc sa il fac cat mai frumos jocu pe lumea 7:D
Back to top Go down
http://infernal-wars.com
aka4747xxxx

aka4747xxxx


Gender : Male
Posts : 98
Points : 139
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty8/1/2010, 15:10

savage149 wrote:
aka4747xxxx wrote:
Eu intrebam care varianta,dar tu ca idee de unde sti cat e de greu?Sau spui si tu asa baliverne.Forumul asta e usor de realizat!

Chiar te sfatuiesc sa il faci.Sa vedem cat de "usor" este.



forumul pe care vorbim acum e usor de facut.Skin-ul asta il iei deja cand hostezi forumul,Imaginea de sus e pusa de Blade,dar sa hostezi un forum e usor.Petrycutz.uite ce e.Hacker inseamna cu totul si cu totul altceva.Sa sti ca si blade ar putea fi numit hacker si oricine stie 1% din hosting...
Back to top Go down
savage149
Admin
Admin
savage149


Gender : Male
Posts : 33
Points : 34
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty9/1/2010, 02:33

Cred ca vorbim de forumuri diferite:)).
Eu ma refeream la Trib.Adica la fiecare trib.Asa zisul Forum Intern.
ca forum extern deja lucrez la unu pe sursa vbulletin 3.8.4 si anume http://iw-forum.hi2.ro
Back to top Go down
http://infernal-wars.com
*B!jBO*




Gender : Male
Posts : 5
Points : 7
Reputation : 1

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty15/1/2010, 05:34

savage149 wrote:
Da...Aia de la tribul au forum.
Pe lumea 7 apropo o sa bag diplomatie,Si o sa incerc sa il fac cat mai frumos jocu pe lumea 7:D


da ar fi foarte fain ca lumea 7 sa fie cu viteza 300 , forum intern si diplomatie.... si daca se poate sa pui acolo si alea BB-code si prostiile alea Smile
Back to top Go down
savage149
Admin
Admin
savage149


Gender : Male
Posts : 33
Points : 34
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty15/1/2010, 15:29

pe toate lumile exista BBcodes.
Iar pe lumea 7 nu voi pune forum intern.
S-a inventat Messu sau Skype.
+ ca nici nu stiu cum se face sursa de la forumul intern.
Back to top Go down
http://infernal-wars.com
*B!jBO*




Gender : Male
Posts : 5
Points : 7
Reputation : 1

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty16/1/2010, 23:36

ok nu face forum intern dar macar poti sa faci diplomatie , viteza 300 ca sa fie mai greu... si harta aia sa se miste mai fain ca tot ma incurc cu ea Neutral

si io nu ziceam ca nu este BB-code da sa le pui acolo nu sa faci tu din tastatura sau sa tot dai copy...
. Twisted Evil
Back to top Go down
savage149
Admin
Admin
savage149


Gender : Male
Posts : 33
Points : 34
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty18/1/2010, 02:48

Chestia aia cu BB-code cum zici tu nu stiu cum sa o fac.Incerc dar nu imi iese.
Back to top Go down
http://infernal-wars.com
*B!jBO*




Gender : Male
Posts : 5
Points : 7
Reputation : 1

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty21/1/2010, 05:19

pei incerci de mai multe ori te chinui un pik si iti va iesi Razz

si daca tot te ocupi de lumea 7 fao mai belea de cat toate lumile adica fa sa poti da si stergere cont Razz
Back to top Go down
tribul.net




Gender : Male
Posts : 1
Points : 1
Reputation : 0

Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Mda   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty9/5/2010, 19:53

Savage, nu le mai promite diplomatie Very Happy fiindca diplomatia care ai gasit-o la descarcat pe net, de oriunde ai lua-o este foarte prost facuta.

Si daca nici chestia cu bara bbcodes n-ai reusit sa o faci, garantez eu ca nici pe asta cu diplomatia nu poti sa o faci, fara nici un resentiment.

Eu m-am alaturat acestui forum din cauza faptului ca Blade ma are pe constiinta, e asa de obsedat incat a facut si un blog pe roz cu mine ^^ imi dau seama cat de intreg mintal este !
Back to top Go down
Sponsored content





Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty
PostSubject: Re: Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??   Dc nu adaugi la trib  Forumul Tribului?? Empty

Back to top Go down
 
Dc nu adaugi la trib Forumul Tribului??
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Triburile - Romana :: Intrebari-
Jump to: